Новини

«Агроструктура» відкрила сервісний центр у Тернополі

21 Квітня 2017 117

Команда компанії
Команда компанії "Агроструктура" на відкритті нового сервісного центра у Тернополі
traktorist.ua

Компанія «Агроструктура», офіційний дистриб’ютор корпорації AGCO в Житомирській та Тернопільській областях, відкрила новий сервісний центр у Тернополі. Відкриття, яке відвідали партнери та клієнти «Агроструктури» з різних регіонів України, відбулося 11 квітня 2017 року.

«Агроструктура» є дистриб’ютором брендів Challenger, Fendt, Massey Ferguson, Capello, Horsch, Rauch.

«Дуже дякуємо всім, хто зміг розділити з нами радість відкриття нашого другого сучасного сервісного центру в новому регіоні. Ми заснували «Агроструктуру» у 2013 році і з того часу розрослися на два основні регіони: Житомирську і Тернопільську області. Сьогодні ми відкриваємо сервісний центр європейського рівня, який надаватиме якісне, преміальне обслуговування, що відповідає тим брендам, які ми представляємо», — привітав присутніх на відкритті директор «Агроструктури» Михайло Завада.

Михайло Завада розповів, що вже навесні 2017 року «Агроструктурою» введено в експлуатацію 26 тракторів Fendt, із них 16 — у Тернопільській області. Серед клієнтів компанії «Агропродсервіс», «Бучачхлібпром», «Український аграрний холдинг» та інші. Директор «Агроструктури» також представив свою команду, яку складають 36 чоловік, та провів екскурсію чотирьома сервісними постами та складським приміщенням.

«Компанія, в якій я раніше працював, була першим клієнтом, що підписав річний контракт з «Агроструктурою». Нашу довіру виправдали: ми дуже задоволені рівнем сервісу і рекомендуємо співпрацю з цим дистриб’ютором» — оголосив клієнт компанії, головний інженер «Оскар-Агро» Микола Чепіжак.Радимо почитати