Новини

Pöttinger представила компактний причеп Torro 5510 Combiline

20 Квітня 2017 59

Причіп з роторним навантажувачем Pöttinger Torro 5510 Combiline
Причіп з роторним навантажувачем Pöttinger Torro 5510 Combiline
poettinger.at

Компанія Pöttinger розширила нову серію причепів Torro Combiline моделлю Torro 5510 Combiline. Новинка має всі властивості великих моделей в компактному розмірі. Про це повідомляє прес-служба компанії.

Причіп Torro 5510 Combiline оснащено системою подрібнення PowerCut, яка тепер має 45 об'єднаних ножів, а теоретична довжина подрібнення корму становить 34 мм. До того ж ріжучий блок має шестирядний плаваючий підбирач.

Відкидний ріжучий блок Easy Move, розроблений та запатентований компанією Pöttinger, також є частиною нової системи PowerCut. На замовлення доступні подвійні ножі Twinblade з індивідуальною системою захисту та збільшеним вдвічі терміном служби.

До переваг причепів серії Torro належать збільшений на 10% максимально допустимий крутний момент приводу (до 2300Н·м), та на 20% краща продуктивність, і все це разом з низькими вимогами по обслуговуванню. Нова модель також має занижений скребковий транспортер та може швидко переводитися з режиму завантаження на режим транспортування.Радимо почитати