Новини

На Agritechnica покажуть кабіну для тракторів майбутнього

20 Квітня 2017 100

Проект кабіни Genius Cab
Проект кабіни Genius Cab
profi.com

На осінній виставці Agritechnica анонсували спеціальну подію Systems & Components, в рамках якої представлять проект уніфікованої кабіни майбутнього для тракторів та сільгосптехніки. Про це повідомляє profi.com

Проект Smart CAB став результатом спільних зусиль 13 компаній та організацій, що об’єднались в спілку Cab Concept Cluster (ССС). Серед учасників такі відомі бренди як Bosch, Fritzmeier Systems, Grammer, Hella, дизайнерське агентство Lumod, Дрезденський технологічний університет і Сільськогосподарська асоціація Німеччини (DLG). Вже зараз ясно, що за основу взяли проект кабіни Genius, розробленої для колісного навантажувача і представленої на німецькій виставці будівельної техніки BAUMA, а потім доопрацьованої для галузі сільськогосподарського машинобудування.

Серед особливостей Genius — адаптивне внутрішнє і зовнішнє освітлення LED, ультразвукові  дистанційні датчики і 12-дюймовий мультисенсорний екран з графічним інтерфейсом.

Проект кабіни Genius Cab

Передню стійку кабіни винесено назовні, завдяки чому вона може виконувати роль захисту від перекидання, а також слугувати поручнем і оснащуватись вбудованим додатковим освітленням.

До базової комплектації входить зовнішній козирок з електроприводом, ручки дверей з підсвіткою і логотип на спинці крісла з функцією масажу. Замість дзеркал бокового огляду встановлено ширококутні камери кругового огляду.  

Залишається дізнатись, які саме функції концепту перейдуть в нову кабіну Smart CAB. Єдиний офіційний коментар з цього приводу говорить, що основна ідея Systems & Components — «Залишатись на зв’язку», і членам асоціації вдалось вивести цю ідею на новий рівень. Презентація концепта відбудеться як незалежна подія в рамках виставки. Місце проведення — павільйон 16, виставковий центр в м. Ганновер (Hannover Fairgrounds).Радимо почитати