Новини

«Лозівські машини» закріпились на ринку Прибалтики

20 Квітня 2017 95

Дискова борона-лущильник «Дукат-4» від «Лозівських Машин»
Дискова борона-лущильник «Дукат-4» від «Лозівських Машин»
upec.ua

На виставках в Литві та Латвії, прибалтійські фермери активно цікавились та купували широкозахватну техніку «Лозівських машин».  В Литві техніку компанії представляли відразу два дилери. Про це повідомляє прес-служба УПЕК.

На виставках сільгосптехніки «Kā pasėsi...2017» в Литві та «Pavasaris-2017» в Латвії «Лозівські машини» продемонстрували дискатори «Дукат», зубопружинну борону «Ліра», системний носій «Талер» та глибокорозпушувач «Франк». Виставка в Литві цього року зафіксувала зростання загальної експозиції на 30%. З всього спектру техніки найбільший інтерес викликали потужні зубопружинні борони «Ліра» в максимальній комплектації. За підсумками виставки була продана одна борона «Ліра-15» та три замовники заявили про наміри на покупку.

«На ринку Прибалтики відслідковується тенденція до заміщення дешевої техніки більш якісною, вищого класу продуктивності. Як виявилось, місцеві фермери використовують в основному техніку польського виробництва. Але у польських виробників практично відсутня техніка з шириною захвату 6 метрів та більше. Тому наші широкозахватні моделі від 15 до 21 метра викликали такий інтерес», — пояснює Марина Камєнєва, начальник відділу продаж «Лозівських машин».

Нагадаємо, нещодавно «Лозівські машини» відзвітували про зростання продажів за підсумками І кварталу 2017 року.Радимо почитати