Новини

Трактор Case IH Steiger 620 встановив світовий рекорд потужності та економічності

19 Квітня 2017 96

Трактор Case IH Steiger 620
Трактор Case IH Steiger 620
farms.com

За результатами тестувань в міжнародній випробувальній лабораторії Університету штату Небраска (NTTL), трактор Case IH Steiger 620 — колісний еквівалент Quadtrac 620 — має найкращу економічність, а також найбільшу тягову потужність. Про це повідомляє fwi.co.uk.

На додачу до найвищого показника потужності, зафіксованого у цій випробувальній лабораторії — 594,08 к.с., заявлена здатність Steiger 620 ефективно передавати тягове зусилля на ґрунт була підтверджена максимальним показником паливної економічності 242 г/кВт·год, а  в діапазоні 75% від максимального тягового зусилля витрата палива становила 257 г/кВт·год.

За повідомленням лабораторії, двигуни тракторів Case IH Steiger та Quadtrac, виготовлені компанією-партнером FPT, мають конструкцію, що не передбачає використання сажового фільтру, а час між заміною мастила становить 600 годин. Завдяки цьому, середні експлуатаційні витрати дизельного палива та DEF в лінійці тракторів Steiger  потужністю 370-620 к.с. на 2,2% нижчі, порівняно з іншими відповідними моделями конкурентів.

NTTL — офіційно акредитована випробувальна станція для тракторів в Сполучених Штатах. Проводить випробування згідно кодексу Організації економічного співробітництва та розвитку(ОЕСР) на відповідність техніки характеристикам, заявленим виробником.

Нагадаємо, нещодавно Case IH представив нову пневматичну сівалку збільшеної продуктивності Early Riser 2160.Радимо почитати