Новини

Claas представив оновлений прес-підбирач Rollant 620

19 Квітня 2017 45

Рулонний прес-підбирач Claas Rollant 620
Рулонний прес-підбирач Claas Rollant 620
agrarheute.com

Компанія Claas представила оновлений прес-підбирач для сіна та соломи Rollant 620 з найбільшою камерою пресування фіксованого об’єму. Про це повідомляє прес-служба компанії.

Як стверджує виробник, це найбільший з наявних на ринку рулонний прес-підбирач з фіксованою камерою та діаметром тюка 1,50 м.

 

Висока продуктивність

Прес-підбирач Rollant 620 формує рулонні тюки розміру 1,22 x 1,50 м з обв’язуванням сіткою або шпагатом. В стандартну комплектацію входить система підбирання шириною 2,10 метра з роторною подачею, що забезпечує більш високу пропускну здатність та щільність рулонів. Різальний апарат Roto Cut (RC) доступний в комплектації з сімома ножами. Це дає переваги під час збирання сіна — короткі стебла дозволяють створювати рулони, що добре зберігають форму, але пізніше легко розформовуються, незважаючи на високу щільність.

Камера оснащена посиленими пресувальними валками з ребристою поверхнею і змінними привідними фланцями з болтовим кріпленням. Завдяки ребристій поверхні фланці легко самоочищуються, забезпечують стабільність потоку рослинної маси під час формування рулону і сприяють його рівномірному обертанню.

Швидке оснащення сіткою або шпагатом

Новий дизайн пристрою обв’язування з активним гальмом сітки забезпечує сильніший натяг обв’язувального матеріалу. Завдяки цьому сітка обрізається акуратніше і тюки мають чітку форму. Місткість камери для обв’язувального матеріалу стала більшою — тут поміститься шість рулонів шпагату або два рулони сітки. Цього запасу вистачить на весь робочий день. Вперше в техніці такого класу встановлена складана рампа для завантаження рулонів обв’язувального матеріалу в машину, що значно прискорює процес.

Автоматичне змащування ланцюгів

Оновлення є і в технології обслуговування машини. Завдяки системі автоматичного змащування, ланцюг постійно знаходиться в обробленому стані, незалежно від кількості сформованих тюків. Система живиться з ємності для мастила з об’ємом 3,4 л. Це дозволяє експлуатувати машину з мінімальними вимогами до поточного обслуговування та низьким рівнем зношування ланцюга.

Простота в експлуатації

Функціональних можливостей для експлуатаційного контролю роботи прес-підбирача стало більше. Використовуючи термінал Claas Operator, механізатор контролює процеси пресування і обв’язування, бачить поточний статус роботи машини (обв’язування, відкриття задніх дверцят або відкриття/опускання рампи), може затримати початок обв’язування,  а також вибрати матеріал, що використовується. На терміналі Operator відображається щоденний і загальний об’єм випуску — кількість сформованих рулонів.

Низька витрата палива

Незважаючи на підвищену продуктивність, новому Rollant 620 потрібна потужність всього в 80 к.с.

Нагадаємо, нещодавно Claas представив оновлений прес-підбирач Quadrant 5300.Радимо почитати