Новини

Продажі нових тракторів в Великій Британії рекордно зросли

18 Квітня 2017 55

Трактор New Holland на полі
Трактор New Holland на полі
agroflot.ru

В березні 2017 року, за даними Асоціації сільськогосподарських інженерів, британські фермери активно купують нові трактори, особливо зросли продажі потужних моделей тракторів. Натомість вживана техніка масово експортується в Східну Європу. Про це повідомляє fwi.co.uk.

Реєстрації нових сільськогосподарських тракторів в першому кварталі 2017 року становили 3024 штук, що на 27% більше, ніж рік тому. Продажі тракторів з двигунами понад 50 к.с. зросли до 1770 штук або на 43,2% в порівнянні з відповідним періодом минулого року.

Показники продажів нової техніки є рекордними за останні три роки.

Серед факторів росту продажів експерти назвали зростання доходів фермерів минулого року та коливання валютного курсу. Ціни на техніку незначно зросли і, через побоювання суттєвішого зростання, багато аграріїв вирішили раніше оновити парк техніки.

Ринок вживаних машин також показав зростання.

Географія країн екпорту вживаної техніки досить широка: від США до Ізраїлю та Африки, але все активніше поводяться трейдери з Польщі, Румунії та інших країн Східної Європи. Східноєвропейці купують переважно потужну техніку, але також звертають увагу і на слабші моделі в гарному стані. Додатково ринок підштовхнули нові формати торгів: онлайн-аукціони та продажі через інтернет.Радимо почитати