Новини

Krampe оснащує причепи тентом з гідравлічним приводом

12 Квітня 2017 71

Причіп Krampe оснащений тентом з гідравлічним приводом
Причіп Krampe оснащений тентом з гідравлічним приводом
profi.com

Krampe дооснащує причепи Krampe Bandit та Big Body довжиною від 6,5 м до 9 м тентом причепа з гідравлічним приводом. Про це повідомляє profi.com.

За новими правилами дорожнього руху в Європі вводяться жорсткі обмеження для руху сільськогосподарської техніки по шляхах загального користування. Відтепер всі причепи, що перевозять сіно, силос, коренеплоди та зернові, під час руху мають бути накриті.

Тент з гідроприводом складається з двох сітчастих панелей на всю довжину причепу. Вони притискаються до зовнішніх стін причепу під час завантаження або розвантаження, не збільшуючи при цьому ширину причепа понад 2,55 м. Привід має два електрогідравлічні мотори та запобіжний перемикач, завдяки чому задній борт не відкривається, якщо причіп накритий чохлом.

Сітчасті панелі закріплені на рамі, вона досить гнучка і може розширюватися та адаптуватися до об’єму вантажу, який може бути насипаний з гіркою. Оператор зможе з кабіни керувати накриттям і відкривати або закривати тент всього за 15 секунд. 

Система доступна на ринках Німеччини та Великої Британії. Ціна комплекту залежить від моделі причепа та уточнюється замовником.Радимо почитати