Новини

Pöttinger представила сівалку Terrasem з хвилястими культиваторними дисками

12 Квітня 2017 105

Хвилястий диск сівалки Pöttinger Terrasem
Хвилястий диск сівалки Pöttinger Terrasem
fginsight.com

Сівалки Pöttinger Terrasem отримали модифікацію з мінімальним рівнем пошкодження ґрунту. В нових моделях можна встановити хвилясті диски замість традиційних. Про це повідомляє fginsight.com.

Хвилясті диски працюють попарно та суміщені з сошником. Ширина міжряддя може бути встановлена на 125 або 165 мм. На відміну від класичної конструкції, диски встановлено вертикально і тому менше порушується верхній шар ґрунту. Таким чином не стимулюється проростання бур’янів.

Хвилясті диски працюють на невеликій робочій глибині, обробляючи тільки посівне ложе. Діаметр дисків складає 510 мм, а хвиляста конструкція забезпечує обертання дисків. Також нові диски менше забивають сошник ріллею та створюють менший опір руху сівалки. В залежності від ширини міжряддя, версія сівалки Terrasem з хвилястими дисками може бути на 5% економічніша за моделі з культиваторними дисками, а також потребує на 14% меншого тягового зусилля.

Сівалки Terrasem з культиваторними дисками не можна переобладнати під хвилясті диски, виробник пропонує відразу вибрати необхідний тип диска.Радимо почитати