Новини

Стартує великодній конкурс від LatifundiMAG та «АСТРА»

11 Квітня 2017 73

Стартує Великодній конкурс від LatifundiMAG та «АСТРА»
Стартує Великодній конкурс від LatifundiMAG та «АСТРА»

Стартує традиційний великодній конкурс та вручення подарунків за кращу великодню композицію аграрної тематики від LatifundiMAG. Постійним спонсором акції є «Агробудівельний Альянс «АСТРА».

Для участі у конкурсі ви можете розфарбувати великодні писанки агро-елементами, зробити композиції з пасок та крашанок або ж підготувати інші конкурсні роботи на ваш розсуд, але на ту ж аграрно-великодню тематику.

Наприклад, ви можете зобразити логотип улюбленого бренду або улюблену модель сільгосптехніки  FendtChallengerHorschMassey FergusonManitou, логотип Latifundimag.com, Traktorist.uaSuperAgronom.comLatifundist.comKurkul.comElevatorist.com.

Далі фотографуйте свої роботи і відправляйте на електронну адресу: easter.latifundist@gmail.com. У «Темі» обов'язково вказуємо «Великдень 2017».

Також в листі не забудьте вказати П.І.Б., повну адресу (з індексом) та номер мобільного телефону.

Важливо! Кількість виробів від одного учасника не обмежується! Тож ви можете надсилати для участі в конкурсі усі витвори своєї фантазії.

Конкурс стартує сьогодні, 10 квітня, і продовжуватиметься до 20 квітня. Переможців ми визначимо шляхом голосування на Facebook АБА «Астра» і оголосимо 21 квітня.

Автори найкращих конкурсних робіт обов’язково будуть нагороджені оригінальними призами від організаторів.



Радимо почитати