Новини

Компенсація за купівлю української сільгосптехніки планується на постійній основі — Кабмін

10 Квітня 2017 77

Борона «Дукат» Лозівських Машин
Борона «Дукат» Лозівських Машин
traktorist.ua

Уряд планує зробити програму компенсації сільськогосподарської техніки для українських аграріїв, запроваджену в Держбюджеті на 2017 рік, на постійній основі. Про це зазначив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час ІІ Українського форуму бізнесу.

Про це повідомляє Урядовий Портал.

 

«Ми зробили інвестицій 500 млн грн для того, щоб компенсувати абсолютно чесно — і ця система є безкорупційна — 20% вартості сільськогосподарської техніки українським виробникам», — зазначив Глава Уряду.

За словами Гройсмана, Україна сьогодні має технології виробництва, якісний продукт, але він не домінує на внутрішньому ринку, і займає лише частину ринку, тоді як решта — імпортована продукція, що за характеристиками не є суттєво кращою за українські аналоги.

«Ми сьогодні відпрацьовуємо цю систему. Я віддав її в роботу Комітету промисловості (Національного комітету з промислового розвитку) для того, щоб це було публічно, відкрито і ця система почне діяти на постійній основі», — зауважив прем’єр-міністр.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що розмір компенсації за купівлю вітчизняної сільгосптехніки збільшили до 20%.Радимо почитати