Новини

В Дніпрі показали оновлений трактор для малих господарств

6 Квітня 2017 162

Мінітрактор ДТЗ DW160LX
Мінітрактор ДТЗ DW160LX
dtz.ua

Оновлений дизельний мінітрактор DTZ DW160LX для малих господарств відрізняється посиленою рамою та новою трансмісією. Про це повідомляє офіційний сайт компаніїї.

Двигун — одноциліндровий дизель JD16 з рідинним охолодженням на 16 к.с. Радіатор системи охолодження має власний вентилятор та розміщений за блоком циліндрів.

Вентилятор системи охолодження приводиться клиноремінною передачею від колінвалу двигуна, а мотор вентилятора одночасно виконує роль генератора та працює в парі з батареєю на 45 ампер-годин.

На валу двигуна встановлено 5-струмковий шків, від двох зовнішніх струмків можливо приводити в дію навісне обладнання, а три внутрішні передають потужність на коробку передач тракторного типу з окремо винесеними прискореним та сповільненим рядом.

На DW160LX можна встановлювати активне навісне обладнання як спереду, так і ззаду, завдяки двом гідроциліндрам та кільком точкам відбору потужності.

Трактор обладнано міжосьовим диференціалом, але блокувати колесо, що пробуксовує, доведеться оператору окремими барабанними гальмами для задніх коліс. Також розділена гальмівна система дозволить зменшити радіус розвороту.

Рама трактора тепер виконується з 9 мм швелера, що збільшило масу трактора до 486 кг.Радимо почитати