Новини

«Лозівські Машини» запускають серію ротаційних борін «Динар»

6 Квітня 2017 134

Ротаційна борона «Динар»
Ротаційна борона «Динар»
Лозівські Машини

Український виробник сільгосптехніки «Лозівські Машини» в квітні 2017 року запускає серію нових ротаційних борон «Динар» з шириною захвату 6,4 метра. Про це повідомляє прес-служба УПЕК.

Ротаційна борона призначена для обробітку посівів просапних, технічних та зернових культур і агрегатується з трактором потужністю від 120 к.с.
Агрегат складається з 72 коліс-зірочок діаметром 534 мм на балансирному підвісі. Завдяки цьому досягається постійний контакт з поверхнею та рівномірний розподіл навантаження на підшипники. Використання зірочок з косим зубом дає можливість змінювати інтенсивність роботи борони.

Для обробітку сходів використовується помірний режим, що менше пошкоджує рослини і насичує ґрунт киснем, а для обробітку стерні зірочки змінюють кут нахилу і працюють в інтенсивному режимі.

Також додатково на «Динар» можна встановлювати пружинні зубці для боротьби з бур’янами в фазі «білої нитки».

Борона має складну раму та простий механізм регулювання положення стійок.

«Конструктивне рішення забезпечує компактність при транспортуванні, в складеному вигляді ширина борони 3 метри. Таке рішення також зменшує динамічне навантаження на навісну систему трактора», говорить Олексій Гриненко, головний конструктор Українського конструкторського бюро трансмісій та шасі.

Нагадаємо, раніше повідомлялось що продажі «Лозівських Машин» зростають на ринку Молдови.Радимо почитати