Новини

Berthoud запустив виробництво нових обприскувачів

5 Квітня 2017 99

Навісний обприскувач Berthoud Hermes
Навісний обприскувач Berthoud Hermes
berthoud.co.uk

Компанія Berthoud запускає виробництво нових навісних та причіпних обприскувачів. Про це повідомляє agroinfo.com.

Новинка має зменшену на 30 см ширину, в порівнянні з нинішнім поколінням. Покращене  балансування, за словами виробника, дозволить використовувати обприскувачі  з тракторами меншої потужності.

Лінійка Hermes оснащується трьома видами баків (на 800, 1000 та 1200 літрів), а також новими складними штангами з захватом  (15, 16 та 18 метрів). Нові штанги спроектовані з застосуванням трьох стальних дуг  та вбудованої підвіски центральної осі. Завдяки новим штангам, в транспортному положенні обприскувач має ширину 2,55 метра.

Нинішня причіпна  серія Tenor  буде замінена новинкою  Vantage, що  вже стала  «Обприскувачем року»  в рамках паризької  виставки SIMA. Новинка отримала насос Omega, який добре зарекомендував себе на попередніх моделях. До особливостей Vantage  належить інтеграція з технологією ISOBUS, що може працювати з сенсорним екраном  VT Tronic власного виробництва або передавати дані на монітор в кабіні трактора після активації системи ISOBUS.

Причіпний обприскувач буде комплектуватись баками 2800, 3500, 4300, 5500 та 6700 літрів і штангами від 24 до 44 метрів  (Axiale II, Kondor, Ektar B2, Ektar B3 и Axiale 36/38).

Нагадаємо, що раніше Berthoud модернізував самохідний обприскувач RaptorРадимо почитати