Новини

Case IH оновила трансмісію та гідравліку на навантажувачах Farmlift

4 Квітня 2017 47

Телескопічний навантажувач Case IH Farmlift в роботі
Телескопічний навантажувач Case IH Farmlift в роботі
caseih.com

Компанія Case IH оновила лінійку телескопічних навантажувачів Farmlift потужністю 120 к.с. з чотирьохшвидкісною коробкою передач, повідомляє офіційний сайт компанії.

Такі покращення дозволять збільшити гідравлічну та тягову продуктивність. Покращені технічні характеристики тепер мають моделі 632 (максимальна висота підйому/максимальна вантажопідйомність 6,1 м/3,2 т), 735 (7 м/3,5 т) та 935 (9,1 м/3,5 т) з коробкою передач 4F/3R з перемиканням під навантаженням.

Три нові машини тепер мають більш ефективний гідротрансформатор крутного моменту, який дозволяє ефективніше використовувати максимальну потужність двигуна, а також збільшує їхнє тягове зусилля. Нова ведуча шестерня та зубчаста конструкція встановлені на передній та задній осі для кращої передачі потужності на колеса та збільшення зростаючих швидкостей. Таке оновлення має на меті, зокрема, збільшення продуктивності при виконанні операцій, в тому числі підйомів та штовхань, робіт з перегноєм, силосом та зерном.

Моделі навантажувачів Farmlift 632, 735 та 935 також мають гідравлічний насос з датчиком завантаження. Потік рідини здійснюється на вимогу, тим самим мінімізуються витрати потужності та покращується гідравлічна продуктивність. Максимальна продуктивність потоку рідини становить 140 л/хв., завдяки чому зменшується час реакції та циклічність при виконанні повторюваних операцій.

Нова специфікація збільшує тягове зусилля на 30% при виконанні певних операцій. В той же час, модель Farmlift 735 має додаткові вдосконалення — гідроциліндр на передній бабці був оновлений для того, щоб завантаження та розвантаження ковша стало простішим.Радимо почитати