Новини

Claas Jaguar 900 отримав нагороду iF Design Award

3 Квітня 2017 66

Кормозбиральний комбайн Claas Jaguar 900
Кормозбиральний комбайн Claas Jaguar 900
claas.co.uk

Цього року нагорода iF Design Award у категорії «Продукт» була присуджена комбайну Claas Jaguar 900 та мобільній станції RTK Field Base. Про це повідомляє прес-служба компанії.

Церемонія нагородження проходила у виставковому центрі BMW World в Мюнхені в присутності 2000 гостей. За перемогу в кількох категоріях змагались понад 5500 номінантів.

«Успіх Jaguar 900 на конкурсі iF Design Award Night 2017 значною мірою зумовлений співпрацею з дизайнерською компанією з Мюнстера Budde Industrie Design», — розповідає Дірк Ламанн, керівник проектної групи, що розробляла новинку.

Сучасний Claas Jaguar 900 є високопродуктивним рішенням для заготівлі зеленої маси і зменшений опір руху комбайна в полі та знижене зусилля на подрібнювачі дозволить комбайну працювати плавно та без ривків потужності.

Також дизайнери змінили компоновку кабіни Jaguar 900 для інтуїтивно зрозумілого керування комбайном.

Ще одна нагорода дісталась мобільній станції RTK Field Base.

Станція отримує сигнал RTK від систем GPS/GLONASS, посилює та ретранслює його в радусі 6 км. Завдяки впевненому прийому сигналу забезпечується точність позиціонування техніки до 2-3 см. Відмінністю RTK Field Base є можливість швидкої настройки параметрів роботи безпосередньо з дисплею станції, без підключення діагностичного обладнання та залучення обслуговуючого персоналу.

«Мова не тільки про технічну сторону, ми старались досягти балансу між функціональністю та зовнішнім виглядом в усіх наших електронних розробках», — коментує висновок журі керуючий директор Claas E-systems Крістіан Радонс.

Міжнародний конкурс промислового дизайну iF Design Award проводиться вже понад 60 років і нагороджує номінантів в багатьох категоріях: продукт, комунікації і послуги , архітектура, дизайн інтер’єру і т.д.

Список переможців друкується в щорічному каталозі iF World Design Guide.Радимо почитати