Новини

Fella запустила у виробництво передньонавісні косарки Ramos

31 Березня 2017 76

Триметрова передньонавісна косарка Fella Ramos 3060 FP
Триметрова передньонавісна косарка Fella Ramos 3060 FP
agroinfo.com

Компанія Fella запустила обмежений випуск нової триметрової передньнавісної косарки Ramos 3060 FP на своєму заводі в місті Фойхт в Німеччині. Про це повідомляє agroinfo.com.

Модель не тільки має новий дизайн, але і забезпечує більш зручну експлуатацію. Крім базової модифікації можна замовити Ramos з обладнанням для укладання валків (ширина захвату до 1,1 м), притиском для граблин ротора і плющильним вальцем.

За словами виробника, компактна конструкція перешкоджає зміщення центру ваги від трактора, дозволяючи таким чином знизити навантаження на його передню вісь. Стандартні швидкозмінні ножі скорочують час на ремонтно-технічні операції, а вбудована система відмикання секції з ножами гарантує швидкий доступ до інструментів. Для зберігання змінних ножів передбачений просторий вбудований ящик.

Бічна захисна балка складається вручну або з використанням додаткової системи з гідроприводом (єдина функція вимагає підключення до гідророз'єму), завдяки чому транспортна ширина косарки не перевищує 3 м.Радимо почитати