Новини

Kuhn розробив нову сівалку Espro 6000 RC

31 Березня 2017 92

Сівалка Kuhn Espro 6000 RC
Сівалка Kuhn Espro 6000 RC
kuhn.com

Компанія Kuhn розробила нову сівалку з мінімальним обробітком ґрунту, складну модель Espro 6000 RC. Про це повідомляє profi.com.

На відміну від попередніх версій сівалок Espro з мінімальним обробітком ґрунту, складна модель 6000 RC шириною 6 м дозволяє здійснювати висів насінин та внесення добрив за один прохід. Як і інші причіпні машини в цій лінійці (зокрема, фіксована модель 3000 шириною 3 м, складні моделі 4000 R та 6000 R шириною 4 та 6 м відповідно), модель 6000 RC має два ряди культивуючих дисків, за якими йде один ряд прикатуючих котків діаметром 900 мм.

Нова сівалка відрізняється тим, що у неї є додатковий ряд однодискових сошників за робочими дисками, який вносить добриво або інший сорт насіння прямо перед прикатуючими котками, і знаходиться на однаковій відстані від двох основних рядів з насінням. В компанії стверджують, що внесення добрива на такому точному рівні гарантує, що насінина отримає всі важливі поживні речовини на ранніх стадіях розвитку, а також зводить до мінімуму ризик, що молоді рослини будуть випалені, маючи прямий контакт з добривом.

Модель RC оснащена 5500-літровим бункером на два відділення, які розділені по принципу 60:40 (добриво:насіння). Завдяки двом окремим вимірювальним та дозувальним системам можливе використання кількох різних режимів роботи, зокрема, і можливості висіву: одного виду насіння з обох відділень; насіння та добрива з різних відділень; двох видів основної культури; суміші двох видів насіння, яке висівається на різну глибину.

Також можна додати комплект фронтальних прикатуючих котків з можливістю регулювання їхнього тиску з кабіни. Вони забезпечують рівну поверхню ґрунту перед робочими дисками і запобігають осіданню машини на вологих чи легких ґрунтах. Коштує Espro 6000 RC від £132 323.Радимо почитати