Новини

Traktorist.ua увійшов у партнерство із сайтом послуг сільгосптехніки Agropoisk.net

31 Березня 2017 121

Traktorist.ua увійшов у партнерство із сайтом послуг сільгосптехніки Agropoisk.net
Traktorist.ua увійшов у партнерство із сайтом послуг сільгосптехніки Agropoisk.net
traktorist.ua

В кінці 2016 року біржа сільгосптехніки Traktorist.ua увійшла в партнерство із сайтом послуг сільгосптехніки Agropoisk.net.

Agropoisk.net — це провідний сервіс на ринку України, який акумулює усі пропозиції сільськогосподарських послуг із пошуку техніки й надання сільгосппослуг.

«З моменту заснування сайту послуг сільгосптехніки Аgropoisk.net, він став головним майданчиком для обміну послугами між аграріями. Упевнений, що в партнерстві з Traktorist.ua ми зможемо розвивати наш ресурс ще ефективніше, а також — максимально враховувати думки й потреби як великих агрохолдингів, так і дрібних гравців ринку сільськогосподарських послуг», — зазначає засновник і керівник Agropoisk.net Євген Сапіженко.

У свою чергу, керівник біржі сільгосптехніки Traktorist.ua (входить у структуру агромедіахолдингу) Ігор Мирончук розповів, що партнерство компаній створить необхідний ефект синергії для обох сторін.

«Ми раді партнерству із сайтом послуг сільгосптехніки Agropoisk.net. І впевнені, що сайт стане ефективним інструментом для головних інженерів агрохолдингів, фермерів і компаній, які надають послуги сільгосптехніки», — додає Ігор Мирончук.

Генеральний директор Latifundist Media Тетяна Приходько зазначила, що тепер, із появою сайту послуг сільгосптехніки Agropoisk.net у структурі компанії, ми допоможемо вирішити аграріям ще одне важливе завдання — підвищення ефективності використання с/г техніки з одного боку, та своєчасність виконання польових робіт — з іншого.Радимо почитати