Новини

Amazone розробила систему швидкої заміни лап для культиваторів

30 Березня 2017 85

Система швидкої заміни лап C-Mix Clip для мульчувальних культиваторів Cenius
Система швидкої заміни лап C-Mix Clip для мульчувальних культиваторів Cenius
profi.com

Компанія Amazone розробила нову систему швидкої заміни лап C-Mix Clip для мульчувальних культиваторів Cenius. Про це повідомляє profi.com.

Система C-Mix Clip складається з направляючої пластини та наконечника, як і в системі C-Mix, однак, направляюча пластина на системі C-Mix Clip прикручена до стійки, а наконечник прикріплений до системи швидкої заміни. Завдяки знімному стопорному штифту можна встановлювати різні наконечники. Штифт кріплення направляється на зворотному боці стійки через пустотілий болт, утримуючи відповідний наконечник на кронштейні C-Mix Clip.

Amazone пропонує наконечник шириною 80 мм для інтенсивного розпушування ґрунту на глибину від 12 см до 30 см. Крім того, також доступний наконечник шириною 100 мм. Він підходить як для глибокого обробітку стерні на глибину від 10 см до 20 см, так і для основного обробітку ґрунту.

Також доступний наконечник "гусячої" лапи шириною 320 мм для поверхневого та загального пожнивного обробітку на глибину від 3 см до 10 см. Для надівання лап на кронштейн C-Mix Clip мається спеціальний інструмент.Радимо почитати