Новини

Kubota запустила нову лінійку тракторів MGX-III

29 Березня 2017 111

Трактор Kubota MGXIII
Трактор Kubota MGXIII
wnif.co.uk

Компанія Kubota запустила нову лінійку тракторів MGX-III, збільшивши потужність машин з 90 к.с. до 140 к.с. Про це повідомляє wnif.co.uk.

В компанії сподіваються, що ця лінійка матиме такий же успіх, як і популярна MGX-II.

Нові моделі оснащені чотирьохциліндровими двигунами та коробкою передач Рowershift з 8 передачами, це дозволяє користувачам швидко перемикатися між різними приставками без втрати потужності та з легкістю виконувати щоденні складні операції.

В новій лінійці доступно п’ять моделей  M95GX, M105GX, M115GX, M125GX та M135GX  вся серія повністю обладнана таким чином, щоб забезпечити фермерам максимальну потужність, високу продуктивність, більш комфортне водіння та повну видимість з великої кабіни. Серія MGX-III також включає два нові фронтальні навантажувачі, LA1955 та LA2255, які мають оптимальну маневреність.

Трактор Kubota MGXIII з фронтальним тракторним навантажувачем LA2255

Це ідеальний вибір для тих фермерів, які шукають двигун з високою продуктивністю, оскільки ця лінійка має високу вантажопідйомність, чудову видимість з кабіни на майже 360 градусів та гарну маневреність завдяки запатентованій системі Kubota BI-speed, яка, завдяки куту обертання 35 градусів, автоматично збільшує швидкість передніх коліс.

Нова крива крутного моменту на тракторах серії MGX-III на 26% більш ефективна, ніж у серії MGX-II. Крім того, у відповідь на зростаючий попит серед користувачів про більший комфорт для операторів, лінійка тракторів MGX-III отримала опцію підвіски переднього мосту на всіх моделях.

В самій кабіні усі важливі елементи приладової панелі були розміщені ергономічно, щоб до них можна було легко дістатися. Це велика перевага для операторів, які тривалий час проводять у кабіні та потребують високого рівня комфорту. Кабіни в цих тракторах також мають низький рівень шуму та систему кондиціонування повітря, що створює оптимальні умови для виконання тривалих операцій.Радимо почитати