Новини

Продажі «Лозівських Машин» зростають на ринку Молдови

28 Березня 2017 85

Важка зубова борони «Ліра»
Важка зубова борони «Ліра»
Лозівські Машини

«Лозівські Машини» демонструють зростання продажів на ринку Молдови. Про це повідомляє прес-служба УПЕК.

Спільно з дилером — компанією «Carvidon Service SRL», «Лозівські машини» взяли участь в міжнародній виставці Східної Європи — Moldagrotech-2017.

«Лідируючі позиції з продажу в Республіку Молдову залишаються за зубовими боронами «Ліра». Тільки на виставці укладені договори на продаж трьох зубопружинних борін, в тому числі, і виставкового експонату — «Ліри-15». Крім цього, кілька аграріїв зацікавилися в придбанні комплексу для внесення в ґрунт рідких мінеральних добрив і засобів захисту рослин «Реал». Також спостерігається зростаючий попит на лінійку наших дискових борін «Дукат», — розповідає начальник відділу продажів по Східній Європі Марина Каменєва.

Начальник з відділу продажів додає, що всього за період з початку 2017 року по даний момент (січень-березень) обсяги продажів агрегатів «Лозівських Машин» в Молдову перевищили обсяги продажів всього 2016 року.

На виставці були представлені декілька ТОП-агрегатів, які продаються в Молдову. Насамперед, зубові борони «Ліра», які вичісують бур'яни на стадії «білої нитки», не травмуючи культурні рослини, руйнують поверхневу кірку, що сприяє надходженню в ґрунт азоту, тим самим покращуючи органічний склад ґрунту та одночасно закривають вологу. А також дискові борони-лущильники «Дукат», що забезпечують передпосівний обробіток ґрунту і інтенсивне перемішування ґрунту і рослинної маси (лущення стерні) із заглибленням в ґрунт до 12 см.

Завдяки особливостям конструкції (відсутність дискових батарей з єдиною віссю) лущильники «Дукат» дозволяють працювати у відносно вологих умовах на полях з великою кількістю рослинної маси, при цьому виключається забивання міждискового простору і намотування на вісь диска рослинних залишків внаслідок вібрації робочих органів в трьох площинах.

«Аграрії Молдови вже встигли оцінити переваги зубових борін «Ліра». Ми і далі плануємо нарощувати поставки агрегатів даної лінійки не тільки на території Республіки і впевнені в їх затребуваності. Крім того, зараз спільно з нашими дилерами Республіки Молдови ми почали активне просування дискових борін-лущильників «Дукат», а також інших лінійок наших енергоефективних агрегатів, здатних підвищити врожайність, зберегти родючість ґрунтів », резюмує Марина Каменєва.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що Лозівські Машини провели випробування важких зубових борін Ліра XL.Радимо почитати