Новини

Quicke розробив нову модель тракторного навантажувача

28 Березня 2017 63

Тракторний навантажувач компанії Quicke
Тракторний навантажувач компанії Quicke
agroinfo.com

Вперше за 11 років компанія Quicke випустила на ринок нову модель тракторного навантажувача. Про це повідомляє agroinfo.com.

За заявою компанії-виробника, новий Q-Series, головне завдання якого перетворити й комп'ютеризувати роботу з тракторними навантажувачами, став міцніше, більш технологічніше та простіше у використанні.

«Q-Series цілком і повністю розроблений для операцій з інтенсивними навантаженнями. Заднє плече, коліна і передня частина конструкції були оснащені потужними елементами з чавуну і кованої сталі, які в значній мірі підвищили зносостійкість і потенційний термін експлуатації навантажувача»,  говрить генеральний директор Quicke Нейл Форкнал.

Завдяки новому дизайну, в якому секція коліна була зміщена на 100 мм вниз, а поперечна труба перемістилася до нижньої частини рами, огляд оператора збільшився на 30%.

«Інноваційний амортизуючий пристрій SoftDrive значно знижує навантаження на навантажувач і трактор, і зводить нанівець механічний вплив на гнучкі шланги, труби і демпфер, завдяки чому управління стає більш плавним», додає Форкнал.

Щоб зробити роботу фермерів більш технологічною, компанія Quicke обладнала навантажувач першою в своєму роді системою підтримки оператора Q-Companion, оснащену двома сенсорами і розроблену спеціально для навантажувачів Quicke.

За словами пана Форкнала, система Q-Companion встановлюється менш ніж за 60 хвилин і має три основні функції стеження, показники яких відображаються на оформленому в стилі супутникового навігатора, екрані в кабіні оператора.

Функція управління оперативними даними роботи навантажувача дозволяє стежити за становищем, кутом підйому і запасом вантажопідйомності. Вона також дозволяє зважувати вантаж, таким чином, ви можете дізнатися масу транспортованої порції фуражу або рулону. Крім усього іншого, система сама попередить вас про необхідність провести регулярні технічні роботи, такі як змащування і перевірка кріплень, значно підвищуючи тривалість експлуатації навантажувача і спрощуючи роботу оператора.Радимо почитати