Новини

Strautmann модернізував кормороздавач Super Vitesse

27 Березня 2017 40

Кормороздавач Strautmann Super Vitesse модернізований під причіп-підбирач
Кормороздавач Strautmann Super Vitesse модернізований під причіп-підбирач
wnif.co.uk

Компанія Strautmann оснастила новими функціями кормороздавачі Super Vitesse. Про це повідомляє wnif.co.uk.

Нові функції роблять їх більш міцними та функціональними, а також дозволять використовувати їх в якості причепа-підбирача для збору кукурудзи. Модифікації дозволяють завантажувати, перевозити та розвантажувати більше матеріалу.

Мали місце три основні зміни. По-перше, щоб матеріал у повністю завантаженій машині не розсипався, було збільшено висоту бічних панелей. Передню панель було також збільшено за рахунок металевих пальців.

По-друге, замість того, щоб використовувати висяче вантове покриття, було посилено бічні панелі, це дозволяє здійснювати завантаження прямо з самохідних кормозбиральних комбайнів.

І по-третє, для того, щоб можна було розвантажувати великі вантажі, в стандартній комплектації доступні двигуни для більш ефективного розвантаження, які встановлюються на підлозі.

В лінійці Super-Vitesse доступні дві моделі, кожна має ріжучий ротор з 39 ножами та з системою безперервної подачі, вимоги по потужності становлять 120 к.с. Модель 3102 має об’єм 39 м3 та коштує £64 157 +ПДВ, а модель 3502 має об’єм 33 м3 та коштує £66 443 +ПДВ.Радимо почитати