Новини

He-Va розширила лінійку культиваторів Combi-Disc

27 Березня 2017 47

Культиватор He-Va Combi-Disc 450
Культиватор He-Va Combi-Disc 450
fwi.co.uk

Компанія He-Va розширила лінійку однопрохідних культиваторів Combi-Disc, додавши нові моделі 450 та 550 шириною 4,5 м та 5,5 м відповідно, що дозволить фермерам здійснювати ефективніший обробіток ґрунту. Про це повідомляє fwi.co.uk.

Гряділі глибокорозпушувача та глибину диска можна налаштовувати за допомогою гідравліки, також у нових моделях можливий на вибір захист зрізного болта чи автоматичний гідравлічний захист.

Диски можна підіймати на ходу, а на моделі 450 Combi-Disc є сім зубців з гідравлічним скиданням, які обробляють ґрунт на глибину 350 мм.

Модель 550 має дев’ять гряділь та наральники, які можна швидко змінити, також доступні зубці та наральники з низьким рівнем пошкодження ґрунту.

Два ряди зубчастих дисків Sabre діаметром 510 мм ріжуть та змішують ґрунт на глибину 125 мм. Якщо вони заглиблюються далі в землю, то кут диску автоматично змінюється, що збільшує їхню агресивність.

В задній частині агрегату розташований V-подібний пресувальний ролик 700 мм, який забезпечує добре ущільнення.

Машини підходять для здійснення передпосівної підготовки на невелику глибину з тракторами потужністю 180 к.с., а також для глибокого рихлення ґрунту до 350 мм на тракторах потужністю 450 к.с.

Як опція на агрегатах доступний дисковий сошник з мінімальним рівнем пошкодження, який розрізає верхній шар ґрунту перед гряділлю для того, щоб зменшити розпушування ґрунту та ймовірність того, що насіння бур’янів підійметься з глибини на поверхню.

Також доступна опція сівалки для висіву покривних чи олійних культур під час обробітку ґрунту.

Складний причіпний культиватор 450 Combi-Disc з гідравлічним скиданням коштує £50 339, а модель 550 —  £62 638.Радимо почитати