Новини

80% українських фермерів надають перевагу імпортній б/в техніці

27 Березня 2017 82

Імпортна б/в техніка
Імпортна б/в техніка
traktorist.ua

Не менш 80% українських фермерів працюють на старій техніці і вважають за краще купувати б/в, але імпортну техніку.

Таку думку висловив заступник директора Асоціації фермерів і приватних землевласників України Михайло Данкевич. Про це повідомляє ГолосUA.

«Фермери вважають за краще брати вживану техніку, але європейської чи американської марки, оскільки вона довше прослужить і менше палива буде споживати, ніж вітчизняна», — зазначив експерт.

За словами Михайла Данкевича, в Україні вже склався потужний бізнес по пригону в країну старої сільгосптехніки з Європи і США з подальшим її ремонтом і перепродажем. Як пояснює він, місцеві майстри навчилися навіть «зламувати» захисні програми на такій техніці, що забороняють її неліцензований ремонт.

Аграрій уточнив, що на сьогоднішній день до 80% сільгосптехніки в Україні потребує заміни, так як термін її експлуатації давно закінчився, проте покупку нових сучасних машин можуть дозволити собі тільки великі агропідприємства. За умови, що в країні налічується не менше 25 тис. фермерських господарств, потенціал ринку величезний.

«Держава повинна створювати умови для приходу в Україну виробників, які відкривали б всередині країни, по крайній мірі, підприємства по збірці комбайнів і тракторів. Однак на сьогоднішній день це питання нікого не цікавить, оскільки в «аграрної наддержаву» був розформований навіть департамент сільськогосподарського машинобудування», — добавляє Данкевич.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що Американські фермери зламують ПЗ тракторів John Deere за допомогою української прошивки.Радимо почитати