Новини

Valtra презентувала трактори серії А

24 Березня 2017 59

Трактор Valtra серії A
Трактор Valtra серії A
fwi.co.uk

Компанія Valtra представила на Sima 2017 четверте покоління тракторів серії A,  в основі якої лежать моделі 4700, 5700 та 6700 компанії-партнеру Massey Ferguson, повідомляє fwi.co.uk.

Ідея полягає в тому, що компоненти надходять з усього світу, і потім версія MF створюється на заводі Бове у Франції, а трактори Valtra – на своєму заводі в Суолахті, Фінляндія.

Що стосується двигуна, три менші моделі оснащені 3,3-літровим блоком живлення AGCO, подудованим в Китаї, а чотири більші моделі оснащені 4,4-літровим блоком.

Діапазон потужності становить 75-130 к.с. і для простоти використання серія має лише 12-ступінчасту коробку передач, і це означає, що не потрібно перемикати швидкості під навантаженням. Проте, надалі ця опція може бути додана.

Ще однією великою новиною на стенді Valtra стало таке довгоочікуване оновлення екрану управління в кабіні. 9-дюймовий монітор – це величезний крок для цього виробника.

Ця система використовує власне програмне забезпечення Valtra та бачить всі елементи контролю, встановлені в модернізований підлокітник, який тепер має джойстик.

Спочатку екран встановлювався на великі трактори серії S з потужністю більше 400 к.с., але, ймовірно, він буде встановлений на машини серії T до кінця цього року та серії N трохи пізніше.Радимо почитати