Новини

Amazone розширила лінійку плугів

24 Березня 2017 56

Amazone Cayros
Amazone Cayros
agroinfo.com

Компанія Amazone оголосила про свої плани розширити лінійку існуючих плугів п’ятьма новими моделями Cayros, повідомляє fwi.co.uk.

Компанія повернулася на ринок плугів у 2011 році, презентувавши новий Cayron, розроблений з нуля. Цей крок став дуже своєчасним, оскільки продажі плугів сягнули високої відмітки більше 1000 одиниць на рік.

Нова лінійка складається з п’яти моделей від 3 до 6 борозен, вона має меншу потужність, ніж існуючі спеціалізовані та значно дорожчі моделі плугів Cayron.

Перша модель лінійки Cayros M має 3 або 4 корпуси та сумісна з тракторами потужністю до 120 к.с. Далі йде модель XM, яка доступна тільки з чотирма корпусами, проте має опцію додаткового кліренсу між елементами від 85 до 105 см.

Чотирьох- або п’ятикорпусний плуг XMS, скоріше за все, підійде для ферм середніх розмірів, а останній має міцнішу раму товщиною 12 мм, яка витримує додатковий корпус та потужність 200 к.с.

Більш потужні моделі Cayros XS та XS Pro мають 4, 5 або 6 корпусів на вибір, оснащені більшою рамою 200x150x10 мм та міцнішою зчіпкою для того, щоб витримати потужність 380 к.с.

Всі моделі мають механічну або гідравлічну систему Vari-width. Стандартна механічна версія має чотири встановлені ширини від 36 см до 48 см, в той час як з гідравлічною версією може встановлювати будь-яку ширину в діапазоні від 32 см до 52 см і вона відображається на великому металевому приладі для передачі показників.

Стандартно машини мають захист зрізного болту, проте на всій лінійці доступне оновлення до автоматичної гідравлічної системи.

Опорне колесо в середній частині плуга є опцією для тих, хто любить проходити плугом дуже близько до краю поля, і дозволяє досягти більш чистої обробки без слідів шин.

Крім того, в компанії стверджують, що процес C-Plus на зношуваних деталях подовжує термін служби, оскільки забезпечує більш гладку поверхню для зменшення споживання потужності та витрат палива.

Додаткові елементи – глибокорозпушувач, який розбиває плужну підошву, що дозволить операторам скоротити число необхідних проходів. Опціонально також доступний ряд відвалів плуга, передплужник та дисковий культиватор, залежно від типу ґрунту та робочої ширини.

Ціна за трьохкорпусну модель M базової комплектації становить £7,775, а за повністю завантажений шестикорпусний агрегат XS Pro — £29,975.

Компанія Amazone також планую восени розширити лінійку новими моделями виробництва Vogel and Noot, яка вперше буде представлена на виставці Agritechnica і, можливо, включатиме величезну 14-корпусну модель.Радимо почитати