Новини

Дві новинки JCB перемогли в номінації Машина року

23 Березня 2017 106

Команда JCB з нагородою
Команда JCB з нагородою "Машина року-2017" на виставці Sima-2017
agroinfo.com

Дві новинки компанії JCB перемогли в номінації «Машина року 2017» в рамках виставки Sima-2017. Про це повідомляє agroinfo.com.

JCB Fastrac з серії 8000 отримав приз в категорії трактори потужністю 280-400 к.с., а телескопічний навантажувач JCB Agripro Loadall був удостоєний нагороди в сегменті техніки для навантаження.
Нагороди вручалися в рамках виставки Sima-2017, що проходила нещодавно у Франції, де вперше були представлені нові моделі.

«Ми неймовірно раді отримати ці нагороди, які відзначили прекрасну роботу всієї команди JCB, що займалася проектуванням, розробкою та виробництвом двох нових моделей»,  зазначає представник компанії.

Fastrac 8000 отримав нагороду завдяки своїй швидкості, комфорту і високої технологічності. JCB Agripro Loadalls оснащений регульованим приводом DualTech VT, який поєднує в собі кращі якості двох моделей: точність і гнучкість гідростатичної системи і прискорення, характерне при перемиканні передач сервомеханізмом.

Переможців в боротьбі за звання «Машина року» вибирає комісія, до складу якої входять європейські журналісти, які спеціалізуються на сільськогосподарській техніці. Техніка, яка претендує на перемогу, повинна продаватися, щонайменше, в п'яти європейських країнах.Радимо почитати