Новини

Kuhn розширив лінійку диско-лапових культиваторів Performer

23 Березня 2017 64

Диско-лаповий культиватор Kuhn Performer
Диско-лаповий культиватор Kuhn Performer
profi.com

Компанія Kuhn розширила свою лінійку диско-лапових культиваторів Performer. Про це повідомляє agroinfo.com.

Дві нові варіації, доповнили моделі 2013 з робочою шириною 4 м і 5 м, обладнані гідроприводною системою складання і пристосовані для роботи з тракторами потужністю від 360 к.с. до 700 к.с.

Обидві нові моделі мають дві незалежні дискові батареї, чотири ряди лап, вирівнюючі диски і інноваційний 70-сантиметровий коток HD-Line діаметром 700 мм. Батареї 510-міліметрових зубчастих дисків, працюють незалежно один від одного на глибину до 10 см.

За словами виробника, 560-міліметровий просвіт під гряділями забезпечує вільний рух рослинних залишків. Чотири ряди зубів (робоча глибина 35 см) з відстанню між зубами в 280 мм розташовані на висоті 850 мм від землі. Культиватор оснащений вирівнюючими дисками, які кріпляться на вигнуті спиці, і регульованими по висоті дисковими смугоутворювачами.

Коток HD-Liner, зубчаста форма якого забезпечує краще обертання, створює тиск притиску рівне 225 кг/м. У разі необхідності, наприклад, при виконанні робіт, які потребують ущільнення ґрунту, коток може приводитися в верхнє положення. Культиватор, оснащений регульованим гідрозапобіжником лап і може використовуватися для роботи з сівалкою Kuhn SH 600 при посадці ріпаку і просапних культур.Радимо почитати