Новини

Лозівські Машини провели випробування важких зубових борін Ліра XL

22 Березня 2017 91

Випробування важкої зубової борони «Ліра XL»
Випробування важкої зубової борони «Ліра XL»
Лозівські Машини

«Лозовські Машини» успішно завершили випробування важких зубових борін «Ліра XL», які надійдуть у продаж вже в цьому році. Про це повідомляє прес-служба УПЕК.

Випробування проходили на базі навчально-науково-практичного центру Миколаївського національного аграрного університету. За підсумками випробувань «Ліра XL-15» і «Ліра XL-21» показали позитивні результати, в тому числі, в умовах великої кількості пожнивних залишків.

Важкі зубові борони «Ліра ХL» у виконанні 15 і 21 метр випробовували  по стерні пшениці, кукурудзи, а також проводили обробіток ґрунту після зяблевої оранки.

Новинки «Ліра ХL» є розширенням лінійки зубових борін «Лозівських Машин». У комплектацію агрегатів входять рамка з п'ятьма рядами зубів діаметром 16 мм і висотою 762 мм, встановлених на паралелограмі.

Серед переваг новинок — регульований кут атаки зуба — 45-90 градусів і можливість регулювання тиску пружин на ґрунт від 400 до 860 кг.

Борони дозволяють проводити 5 операцій за один прохід: ранньовесняне боронування і розпушування поверхневого шару на глибину 2-10 см, закриваючи вологу; провокують бур'яни на проростання з наступним їх знищенням; вирівнюють поверхню поля і готують ґрунт до посіву; здійснюють закладення добрив і пестицидів; рівномірно розподіляють пожнивні залишки.

Ряд конструкторських рішень, реалізованих в агрегатах, значно підвищують продуктивність важких зубових борін, яка становить до 25 га/год.

Борона «Ліра XL-15» агрегатується з трактором від 160 л. с., а «Ліра XL-21» — з трактором від 300 л. с.

На даний момент «Ліра ХL-15» і «Ліра XL-21» в двох модифікаціях у вигляді шлейфу і важкої зубової борони готуються вступити в серійне виробництво.Радимо почитати