Новини

Brock представив глибокорозпушувач з автоматизованою системою складання

22 Березня 2017 85

Глибокорозпушувач Brock Sub V-450 з автоматизованою системою складання
Глибокорозпушувач Brock Sub V-450 з автоматизованою системою складання
fwi.co.uk

Англійська компанія Brock представила на виставці Agri-Expo новий глибокорозпушувач Sub V з автоматизованою системою складання. Про це повідомляє agroinfo.com.

У лінійці представлені моделі з діапазоном робочої ширини від 4,5 м до 8 м, що агрегатуються з тракторами потужністю від 250 к.с. до 600 к.с. Машини обладнані автоматизованою системою горизонтального складання, що спрацьовує при переході в транспортний режим.

У порівнянні з традиційним механізмом вертикального складання, цей механізм має меншу масу, тому і знижує власну вагу машини. Під час роботи транспортні колеса виконують функцію опорних коліс. Розкриті секції утворюють фіксований кут в 30 градусів, а скоби зубів із зрізними болтами дозволяють змінювати кут атаки реверсивних наральників з вольфраму, встановлених на гряділях (15 мм, 20 мм і 25 мм).

Разом з розробкою власних зубів, наральників і системи крила, компанія Brock також передбачила можливість заміни або спільного використання своїх елементів конструкції аналогами інших виробників.

Коток-ущільнювач, що відкидається від гідроприводу, але його можна підняти у верхнє положення для обробітку на вологих ділянок ґрунту.

Глибокорозпушувач Sub-V 450 з 7-ма гряділями та котком-ущільнювачем DD в задній частині коштує приблизно £27500.

Нова лінійка має моделі шириною від 4,5 м до 8 м і сумісна з тракторами потужністю від 250 к.с. до 600 к.с. Вона використовує розумну бічну систему складання, яка бачить, коли машина перемикається на режим транспортування.

Це зберігає вагу, на відміну від вертикальних складних еквівалентів і означає, що по ґрунту буде тягнутися менше мертвої ваги.

Під час роботи транспортні колеса стають опорними, так як крила розкладаються під фіксованим кутом 300, а кронштейни зубців захищають гряділі 15 мм, 20 мм чи 25 мм за допомогою реверсивних вольфрамових наконечників для зміни кута дії.

І хоча в Brock створили власну систему зубців, наральників та крил, можна встановлювати інші відомі системи.

Коток-ущільнювач відкидається за допомогою гідравліки для виконання операцій, але його можна підняти при розпушуванні вологого ґрунту.

Глибокорозпушувач Sub-V 450 з 7 гряділями та котком-ущільнювачем DD в задній частині коштує приблизно £27,500.


Радимо почитати