Новини

Версатайл Україна провела триденне навчання для дилерів

21 Березня 2017 97

Зернозбиральні комбайни Versatile
Зернозбиральні комбайни Versatile
Versatile

На початку березня 40 співробітників українських дилерських центрів («Донснаб Агротехніка», «Агро-Груп», «Лідер ПС», «Белагросервіс», «Техноторг») пройшли триденне навчання експлуатації та обслуговування комбайнів. В якості викладачів виступали провідні тренери компанії Versatile. Про це повідомляє прес-служба компанії.

Ключовими моделями стали провідні збиральні агрегати Torum, Acros, також цілий день було приділено новинці цього сезону на ринку України, комбайну RSM 161. У свою чергу практична частина була не менше насиченою і цікавою, учні в прямому сенсі, подивилися зсередини кожен агрегат, задали всі можливі запитання і отримали технічно обґрунтовані рішення в конкретній моделі.

В кінці навчального процесу кожен з учасників склав іспит на отримання статусу офіційного представника Versatile. У нинішньому сезоні ТОВ «Версатайл Україна» націлена проводити навчання частіше, безперервно підвищуючи рівень знань офіційних дилерів, сервісних інженерів, механіків і механізаторів тих господарств, де працює техніка.Радимо почитати