Новини

Topcon розробив нове обладнання для точного землеробства

21 Березня 2017 45

Система моніторингу Topcon SI-21
Система моніторингу Topcon SI-21
precisionag.com

Виробник оптичних систем Topcon розробив систему моніторингу зі світловими індикаторами для тракторів з ручним рульовим управлінням, а також нову електроприводну систему рульового управління для машин, які не підтримують функцію автоматичного управління. Про це повідомляє profi.com.

За словами виробника, модуль Topcon SI-21  система, завдяки якій оператор може краще розпізнавати сигнали про необхідність скорегувати траєкторію руху і не збитися з курсу, працюючи в полі.

Доповнює лінійку консолей Topcon X, модель SI-21 оснащена рядом світлодіодів, які запалюються в тій же послідовності, що світловий індикатор на екрані консолей серії X. Індикатор розташовується на рівні очей оператора, завдяки SI-21 водієві не доводиться відволікатися на бічні або винесені консолі. Система має кольоровий монітор з передвстановленим ПО, додатково відображає звіт про стан виконуваних робіт. Початкова ціна моделі складає £365.

Електроприводна система рульового управління AES-35 призначена для установки на трактори, які не підтримують функції автоматичного управління та іншу спецтехніку. Поряд з AES-25 модель AES-35 повністю стійка до атмосферних впливів і може монтуватися на відкритій платформі і техніці без кабіни.

Панель призначена для роботи з широким колом техніки: трактори, обприскувачі, розкидачі добрив та комбайни. Основні функції моделі —високомоментний електродвигун, що обертається вперед/назад, точність RTK-позиціонування +/- 2 см. Додатковий сенсор нахилу колеса дозволяє збільшити точність траєкторії при малих швидкостях і роботі з передньонавісним обладнанням. Початкова ціна моделі становить £2 995.Радимо почитати