Новини

Рулонний прес-підбирач Variant 485 RC Pro відзначили знаком якості

20 Березня 2017 51

Рулонний прес-підбирач Variant 485 RC Pro
Рулонний прес-підбирач Variant 485 RC Pro
Claas

Німецьке сільськогосподарське товариство (DLG), провівши комплекс польових випробувань, присвоїло рулонному прес-підбирачу Claas Variant 485 RC Pro європейський знак якості «Схвалено DLG». Про це повідомляє прес-служба компанії.

Експерти DLG перевірили, чи відповідає машина заявленим характеристикам, оцінили її функціональні можливості при роботі з силосними культурами і соломою, а також отримали відгуки фермерів по її експлуатації.

Нова лінійка рулонних прес-підбирачів Variant 400 має кілька важливих конструкційних змін, які відображаються на потоці рослинної маси, формі рулону і процесі його обв'язки. Експерти DLG тестували прес-підбирач Variant 485 з ріжучим апаратом Roto Cut і гідравлічним приводом лотка ріжучого апарату Pro. Функції машини перевіряли в ході численних випробувань під час збирання силосних культур і соломи.

Збільшена швидкість руху стрічки при номінальних оборотах двигуна, більш швидке відкриття і закриття задніх дверцят, інші технічні удосконалення, спрямовані на те, щоб зробити Variant 485 RC Pro ще більш продуктивним, були зафіксовані експертами DLG. В ході польових випробувань вони вирахували показник продуктивності прес-підбирача при заготівлі силосу він склав 40,4 т свіжої маси в годину при швидкості руху 5,1 км/год і роботі комплекту з 14 ножів, враховуючи час на зупинку і розворот. Потік рослинної маси досягав 165,4 т/год.

При швидкості руху в 3,6 км/год (згідно з вимогами специфікації DLG) і при 100% завантаженні із задіянням 7 ножів щільність силосу в рулонах склала в середньому 449,4 кг/м3 маси, при 38,3% вмісту сухого матеріалу.

Відмінні результати Variant 485 RC Pro показав при тестуванні в режимі зниження обертів ВВП (валу відбору потужності). Завдяки формуванню рулонів при 800 об/хв замість 1 000 об/хв вдалося скоротити кількість обертів ВВП і зменшити споживання палива. Діапазон економії склав від 12,8% до 27,9% в розрахунку на свіжу масу при майже незмінних показниках продуктивності і щільності пресування.

Експлуатаційні характеристики в польових умовах перевіряли шість фермерів. Вони оцінили прес-підбирач за такими параметрами, як зручність агрегатування, простота управління і налаштування, якість пресування і роботи в цілому, а також очищення і обслуговування. Загальна оцінка механізаторів за всіма критеріями — «добре». Фермери відзначили доступне налаштування функцій в меню і просту роботу з терміналом Isobus.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що комбайн Claas Jaguar з технологією Shredlage став «Машиною року».Радимо почитати