Новини

Horsch розробив нову систему управління сошником AutoForce

17 Березня 2017 156

Система управління сошником Horsch AutoForce
Система управління сошником Horsch AutoForce
fwi.co.uk

Компанія Horsch презентувала нову систему керування сошниками AutoForce, яка автоматично регулює тиск сошника на ходу, залежно від типу ґрунту. Про це повідомляє fwi.co.uk.

Зазвичай оператори налаштовують ступінь тиску сошника для роботи з найважчими ґрунтами, проте дослідження, проведене спеціалістами Horsch показало, що під час руху по ділянках поля з більш легкими ґрунтами це може призвести до ще більшого ущільнення.

В компанії говорять, що приставка з тиском сошника на ґрунт 300 кг/ряд, встановлена на сівалці для кукурудзи Maestro, ідеально підходить для важких ґрунтів. Але дослідження, яке проводилося по всій Європі протягом останніх трьох років, показало, що при зменшенні тиску сошника на легких ґрунтах проростання насіння більш рівномірне.

Відомо, що кукурудза має слабку кореневу структуру і точне розміщення насінин та добрив дуже важливе для отримання гарного врожаю.

Сенсори контролюють дві восьмирядні секції на 16-рядній сівалці Maestro, система використовує гідроциліндри для постійного регулювання зниження тиску під час висіву для того, щоб уникнути ущільнення на легкому ґрунті або зменшення глибини сівби на важкому ґрунті.

Це означає, що операторам краще працювати на постійній глибині 2,5-3 дюйми і також збільшувати швидкість руху, а дослідження показують, що точність висіву насіння становить 98%.Радимо почитати