Новини

Компанія DJI презентувала дрон-обприскувач на Sima-2017

17 Березня 2017 152

Дрон-обприскувач DJI MG-1S
Дрон-обприскувач DJI MG-1S
fwi.co.uk

Компанія DJI презентувала на виставці Sima-2017 дрон-обприскувач останньої моделі і планує розпочати його продажі в Європі. Про це повідомляє fwi.co.uk

Модель MG-1S це другий обприскувач випущений цією компанією. Машин першого покоління було продано більше 2500 одиниць у Китаї та 700 у Південній Кореї.

Поки що жодна машина не була продана в країнах Євросоюзу, оскільки стоїть питання щодо легальності таких операцій. Проте виробник скористався можливістю взяти участь у виставці, щоб оцінити інтерес до цього концепту перед тим, як розпочати роботу в Європі.

Дрон-оприскувач має бункер ємністю 10 л, тож, ймовірно, його не можна буде використовувати на великих площах, проте ті, хто вирощують високоякісні плодові культури, очевидно, вже проявляють інтерес. Його також можна використовувати для здійснення точкового розпилення, наприклад, для боротьби з лисохвостом.

MG-1S керується за допомогою власного контролера DJI, і ним можна керувати вручну або в повністю автоматичному режимі. Для цього оператору потрібно визначити межі поля, встановити швидкість польоту і дрон визначить свій маршрут по полю.

При повному завантаженні агрегат важить 24 кг, вісім роторів дозволяють йому протриматися у повітрі приблизно 10 хвилин, а потім потрібна буде підзарядка.

Чотири сопла розміщені прямо під несучим гвинтом, де найменша турбулентність.

Приблизна ціна новинки складає близько £10 000.Радимо почитати