Новини

Monosem оснастив 4-рядні сівалки 740-літровим бункером для добрив

16 Березня 2017 143

4-рядна сівалка точного висіву Monosem Ferti 740L оснащена новим бункером для внесення добрив
4-рядна сівалка точного висіву Monosem Ferti 740L оснащена новим бункером для внесення добрив
Monosem

Компанія Monosem оснастила новим бункером для добрив чотирирядні сівалки точного висіву. Новинка була представлена на виставці Sima-2017 у Парижі. Про це повідомляє прес-служба компанії.

Новий 740-літровий бункер для добрив доступний для 4-рядних сівалок з сошником (лінійка NC) або з подвійними дисками (NG Plus 4 чи Monoshox NG Plus M). Він має широкий отвір для легкого завантаження великих мішків.

Пристрій для внесення добрив обладнаний приставками з зубцями або дисками. Два люки дозволяють вивантажувати вміст бункера.

Також пристрій для внесення добрив встановлюється на раму зі звареною зчіпкою, він дуже важкий і має менший виступ. Завдяки своїй компактності він дозволяє використовувати сівалку в комбінації з іншими агрегатами (наприклад, активною бороною). Пристрій має транспортну ширину 3 м та ширину міжрядь 75 або 80 см.

Для того, щоб відповідати особливим вимогам європейських країн, ця сівалка також виконана в інших габаритах  ширина агрегату становить 2,55 м, а ширина міжрядь 70-75 см (тільки з пристроєм для внесення добрив з сошником).

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що Monosem оснастив культиватори новим 1030-літровим бункером для добрив.Радимо почитати