Новини

Teagle представила нові версії розкидачів добрив

15 Березня 2017 49

Модернізований розкидач добрив Teagle Centerliner
Модернізований розкидач добрив Teagle Centerliner
fwi.co.uk

Компанія Teagle представила нові версії розкидачів добрив голландської марки Centerliner, які за рівнем технічного оснащення перевершують стандартні машини і вміщають до 3 650 літрів добрив. Про це повідомляє agroinfo.com

Англійська компанія Teagle продає продукцію Tulip Industries ще з 2010 року.

Нові можливості представлених машин сподобаються багатьом потенційним покупцям. У той же час, моделі SXe і SXi  вже відома зв'язка технологій, де внесення добрив здійснюється за допомогою системи четверного перекриття, розробленої компанією Tulip.

Разом з тим, модель SXe була обладнана системою управління Easytronic, яка дозволяє контролювати швидкість переміщення і оперативні параметри роботи, наприклад, швидкість обертання дисків і положення затвора, завдяки чому досягається необхідна норма внесення добрив.

Дані про швидкість переміщення система Centerliner бере безпосередньо від датчика швидкості трактора, колісних датчиків Centerliner або системи GPS. Лінійку завершає модель SXi, яка також обладнана модулем управління Easytronic.

Розкидачі оснащені двома системами зважування, що забезпечують автоматичне калібрування і перевірку норми внесення відповідно до швидкості трактора.

Можливості Easytronic можна розширити додатковими функціями: управління роботою на поворотній смузі і регулювання норми внесення, а також робота з різними налаштуваннями системи GPS. Новий апарат відмінно працює в зв'язці з сівалкою Teagle Polymat.

Мінімальна стартова ціна нового SXe становить £ 10,815.Радимо почитати