Новини

Мінетех поповнила ряди дистриб'юторів брендів Challenger та Massey Ferguson корпорації AGCO

15 Березня 2017 196

Зернозбиральний комбайн Massey Ferguson 7370
Зернозбиральний комбайн Massey Ferguson 7370
traktorist.ua

Починаючи з 2017 року аграрії Вінницької, Чернігівської та Сумської областей мають змогу отримати якісну сервісну підтримку, придбати нову техніку та оригінальні запасні частини брендів Massey Ferguson та Challenger у ексклюзивного дистриб’ютора компанії Мінетех. Про це повідомляє прес-служба корпорації.

Компанія Мінетех  офіційний дистриб’ютор імпортної с/г техніки Kuhn, Maschio Gaspardo, Optigep та Capello. В цьому році компанія відзначає своє 5-річчя і за цей термін здолала нелегкий шлях до свого становлення як професійного дилера якісної с/г техніки. Ввійшовши у родину дистриб’юторів корпорації AGCO, компанія Мінетех перегорнула чергову важливу сторінку своєї історії.

«Щойно ставши партнером корпорації AGCO компанія Мінетех задає динамічний темп перші продані у Вінницьку область 240-сильний трактор Massey Ferguson 7724 та 110-сильний трактор Massey Ferguson 5450 — щойно зійшли з рейок конвейеру заводу Бове (Франція) аби зустріти своїх господарів та якомога скоріше приступити до посівної кампанії», повідомляє директор департаменту с/г техніки Юрій Мазяр.

Він додає, що на черзі інша техніка: 340-сильні трактори Massey Ferguson 8737, телескопічні навантажувачі Massey Ferguson 7035, 16-рядкові просапні сівалки Challenger 9186, комбайни Massey Ferguson 7370 та інша техніка.Радимо почитати