Новини

Електротрактори можуть з’явитися уже в 2020 році

14 Березня 2017 44

Електротрактор John Deere Sesam
Електротрактор John Deere Sesam
fwi.co.uk

Згідно з даними Національного союзу фермерів Великобританії (НСФ), електричні трактори можуть з’явитися на британських фермах принаймні на 10 років раніше, ніж очікувалося. Про це повідомляє fwi.co.uk

У статті Національного союзу фермерів «Електротрактори до 2020-го огляд передових автомобільних технологій у секторі сільського господарства» розглянуті можливі варіанти технологій для електричних тракторів.

Дослідження було опубліковане, коли на виставці Sima-2017 в Парижі компанія John Deere представила свій електричний трактор за концепцією Sesam (Стійке енергопостачання сільськогосподарської техніки).

В основі трактора лежить шасі від моделі серії 6R, він має батарею на 130-150 кВт, яка може видавати 174 к.с. безперервної потужності та працювати чотири години на трьохгодинному заряді батареї.

В НСФ очікують, що дизель-електричні гібриди та акумуляторні трактори стануть широко доступними, починаючи з 2020 року.

В статті говориться, що використання низьковуглецевого палива на основі біоматеріалу в сільськогосподарських транспортних засобах «може залишитися скоріше нішевою можливістю».

Батарея електротрактора John Deere Sesam

Проте, очікується, що автономні повітряні та наземні транспортні засоби зроблять «зростаючий внесок в управління фермерським господарством».

«Уявіть собі ферму, на якій електричні сільськогосподарські машини, деякі автономні, деякі звичайні, приєднані до зарядних пристроїв в спеціальних навісних сараях для техніки з сонячними батареями. Це перестане бути науковою фантастикою і стане технологією найближчого майбутнього,» говорить експерт НСФ з відновлюваних джерел енергії Джонатан Скерлок.

Переваги електричних тракторів над дизельними включають скорочення експлуатаційних витрат, менше викидів та мінімум технічного обслуговування, а також значний аспект безпеки від переходу з механічного ВВП до електричних інтерфейсів.Радимо почитати