Новини

Monosem оснастив культиватори новим 1030-літровим бункером для добрив

14 Березня 2017 135

8-рядний культиватор Monosem Multicrop Ferti 1030L
8-рядний культиватор Monosem Multicrop Ferti 1030L
Monosem

Компанія Monosem оснастила свої 8-рядні культиватори для кукурудзи новим 1030-літровим бункером для добрив, який був представлений компанією на виставці Sima-2017. Про це повідомляє прес-служба компанії.

Бункер має широкий отвір та платформу для обслуговування, завдяки якій можна легко завантажувати великі мішки. Він також має прозорі вікна (для візуального контролю рівня добрив з кабіни трактора) та люки для швидкого вивантаження. Турбовентиляторний двигун розкидає добриво на зовнішні ряди.

Для кращого розподілу добриво вноситься з кожної сторони ряду кукурудзи. Коробка передач зі змінною швидкістю FertiDriveVM дозволяє регулювати кількість добрива.

Сам культиватор встановлений на звареній рамі від сівалки Monoblock2. Два широких колеса розміром 23х10,5 підтримують культиватор на постійній висоті, а два круглих сошники забезпечують ідеальне проходження трактора. Завдяки гідравлічній складній рамі ширина агрегату складає 3,30 м, що спрощує його транспортування.

Також культиватор може бути оснащений лінійкою приставок Multicrop нового покоління. Ці приставки мають посилене переднє колесо великого діаметру та швидке і точне регулювання робочої глибини за допомогою важеля. Вони також можуть мати особливе обладнання, наприклад, підйомні циліндри або гребені, пружини притиску.

Восьмирядний складний культиватор завдяки бункеру для добрив великої ємності забезпечує кращу автономність для внесення добрив під час обробітку ґрунту.Радимо почитати