Новини

Case IH вдосконалив систему автоматичного водіння AccuGuide

13 Березня 2017 109

Скріншот екрану Case IH AccuTurn
Скріншот екрану Case IH AccuTurn
Case IH

В ході виставки Sima-2017 компанія Case IH вдосконалила пакет технології автоматичного водіння AccuGuide новим оновленням AccuTurn. Про це повідомляє прес-служба компанії.

Оновлення AccuTurn автоматизує процес розвороту на кінцях гону та точно спрямовує трактори при заході на наступну обрану смугу.

AccuTurn активується одним натисканням кнопки, після чого бере на себе кермове управління технікою на розворотній смузі, що дає змогу акуратно і точно зайти на наступну обрану смугу. Таким чином, дана технологія працює разом з вже існуючою системою підрулювання AccuGuide та розширює її можливості, забезпечуючи максимально точний захід на наступну смугу та допомагаючи знизити об’єм виконуваної водієм роботи.

AccuTurn працює як з причіпним, так і з навісним обладнанням, а оператор трактора має змогу налаштувати різні параметри, наприклад, ширину поворотної смуги, лінію руху машини при повороті або точку початку повороту.

Відстань до початку повороту на наступному кінці гону відображається на екрані монітора AFS. AccuTurn активується за допомогою коду розблокування, який клієнти зможуть окремо придбати у місцевих дилерських представництвах та встановити на всіх раніше випущених системах AccuGuide, які працюють з моніторами AFS 700.

Цю функцію можна буде замовити, починаючи з другого кварталу 2017 року.Радимо почитати