Новини

Три новинки від Amazone на Sima-2017

11 Березня 2017 105

Сівалка Amazone Cataya
Сівалка Amazone Cataya
profi.com

Amazone представила на Sima-2017 відразу три новинки: сівалку Cataya, дискову борону Catros+ та нову систему перемикання секцій HeightSelect, повідомляє profi.com.

Найбільшою новинкою на стенді Amazone стала 3-метрова комбінація сівалки Cataya. Новинка виконана з нуля і може працювати разом з новими роторними боронами та культиваторами серії 01. Вирівнювальні дошки керуються ущільнюючим котком, а не активною бороною, і це, як говорять в Amazone, дозволяє опускати зубці на поворотній смузі при повороті, щоб це не впливало на глибину висіву.

Сівалка Cataya оснащена певними технологіями від більших сівалок компанії, як наприклад, контроль напівширини секції, автоматичне відключення поворотної смуги та нова система дозування з електричним приводом. Cataya оснащена насіннєвим бункером ємністю 1270 л, вона буде представлена на виставці Cereals і буде доступна через кілька місяців.

Дискова борона Amazone Cantros 7003 2TX

Німецька компанія використала французьку виставку, щоб заповнити прогалину в асортименті компактних дискових борон Catros+ шириною 6 м та 12 м новими семи-, восьми- та дев’ятиметровими моделями. Плюс до того є нова легка лінійка агрегатів від 2,5 м до 4 м для менших тракторів. Всього представлено 17 різних моделей, більшість з них мають на вибір гладкі або зубчасті диски 460 мм та 510 мм відповідно. Дебютна презентація у Великобританії буде на виставці Cereals, а нові семи-, восьми- та дев’ятиметрові версії будуть доступні цієї осені.

І, нарешті, HeightSelect  нова функція системи перемикання секцій AmaSelect від компанії Amazone. Раніше операторам потрібно було змінювати висоту штанги вручну з певною форсункою. Сьогодні нове програмне забезпечення HeightSelect дозволяє автоматично регулювати відстань між штангою обприскувача та рослиною, залежно від типу форсунок та відстані між ними.Радимо почитати