Новини

Dangreville запустив в розробку самозавантажувальний розкидач серії SP

9 Березня 2017 93

Самозавантажувальний самохідний розкидач Terra-One Trac
Самозавантажувальний самохідний розкидач Terra-One Trac
profi.com

Французька компанія Dangreville запустила в розробку самозавантажувальний самохідний розкидач, який дозволить одному водієві завантажувати та розкидати добрива чи інші рідини за допомогою однієї машини, повідомляє profi.com.

Агрегат називається Terra-One Trac і задня частина від нового причіпного розкидача Terra-One була представлена на виставці Sima-2017 в Парижі.

Єдине, що наразі французький виробник може розказати – все, що знаходиться перед точкою шарнірного з’єднання (500-сильний двигун, кабіна та самохідний механізм), буде виготовлене в Бельгії, а також прототип, скоріш за все, буде мати бункер ємністю 18 м3 (будуть інші об’єми) та шини 1050/50R32, як і причіпна машина.

Задня частина від нового причіпного розкидача Terra-One

Прототип планують випробовувати влітку і компанія впевнена, що забірний механізм зможе наповнити бункер ємністю 18 м3 менше, ніж за п’ять хвилин. Кінцевий результат буде представлений на виставці Agritechnica в листопаді і, якщо все піде за планом, комерційне впровадження продукту відбудеться вже до кінця цього року.

До речі, причіпний Terra-One має конструкцію поворотного тягового брусу з гідравлічним приводом. Завдяки цьому колеса розкидача йдуть не на одній ширині з колесами трактора, що зменшує ущільнення ґрунту.Радимо почитати