Новини

Rousseau представив косарку з електричною стрілою

9 Березня 2017 86

Косарка Rousseau E-Kastor з електричною стрілою
Косарка Rousseau E-Kastor з електричною стрілою
profi.com

Компанія Rousseau представила на виставці Sima-2017 нову косарку з електричною стрілою, повідомляє agroinfo.com.

Як заявляє компанія Rousseau, можливі втрати продуктивності ротора з електроприводом на косарках E-Kastor становлять лише 5%, в той час як той же показник для систем з гідроприводом дорівнює 40%.

Два роки дослідно-конструкторської розробки дозволили компанії створити електросистему, яка використовуючи ВВП трактора (1000 об/хв) забезпечує роботу генератора і електродвигуна потужністю 33 кВт, що обертає ріжучі головки косарки.

Косарка Rousseau E-Kastor з електричною стрілою

Як заявляє компанія-виробник, така конструкція знижує вимоги до потужності трактора, тому косарка E-Kastor підходить для роботи з трактором потужністю 80 к.с.

«Компанії вдалося привернути увагу багатьох відвідувачів виставки SIMA. Багато хто розуміє що це технології майбутнього, завдяки їм ми також розраховуємо значно скоротити витрату палива», говорить комерційний директор Гійома Додро.

На даний момент тільки ріжучі головки управляються електроприводом, інші робочі органи косарки працюють від системи гідравлічного приводу. Однак представники компанії стверджують, що це лише перший крок до повної «електрифікації» машини.

Поточна версія моделі буде демонструватися на виставках найближчі кілька місяців і надійде в продаж, можливо, у вересні.Радимо почитати