Новини

Лозівські Машини показали дві новинки на Зернових технологіях-2017

8 Березня 2017 130

Дискова борона-лущильник «Дукат-6»
Дискова борона-лущильник «Дукат-6»
traktorist.ua

Український виробник «Лозівські Машини» презентував дискову борону-лущильник «Дукат-6» і важку зубову борону «Ліра XL» в двох модифікаціях.

Про розширення лінійки повідомляє прес-служба компанії.

«Дисковий лущильник «Дукат-6» має збільшений до 6,25 м захват та агрегатується з тракторами від 170 к.с. Ефективність порівняно з попередником «Дукат-5» зросла на 25%», говорить віце-президент з маркетингу та продажів ІГ УПЕК Роман Гіршфельд.

Новинка має 50 дисків діаметром 566 мм, розміщених на пружинній стійці, та паралелограмну підвіску робочого органу, що забезпечує якісний передпосівний обробіток ґрунту.

Важка борона «Ліра XL» випускається з шлейфом або зубцями та має модифікації з захватом 15 і 21 метр. Борона дозволяє проводити 5 операцій за прохід. Кут атаки зуба регулюється, а головною особливістю зубів є збільшений порівняно з аналогами в три рази ресурс.

«В 2016 році маємо перше місце з 17% ринку серед дискових борін на індивідуальній стійці та зростання продажів на 80%. Цього року очікуємо не менше 50% росту», ділиться Роман Гіршфельд. 

Нагадаємо, що «Лозівські Машини» український виробник, який спеціалізується на виготовленні ґрунтообробної техніки та посівних агрегатів.Радимо почитати