Новини

Joskin оснастив розкидачі добрив новим розкидаючим механізмом

8 Березня 2017 148

Розкидач добрив Joskin Tornado3 осначений новим розкидаючим механізмом
Розкидач добрив Joskin Tornado3 осначений новим розкидаючим механізмом
Joskin

Компанія Joskin оснастила одновісні моделі T5513/14V та 
T6013/16V лінійки Tornado3 новим тарілковим механізмом.

Про це повідомляє прес-служба компанії. 

Тарілковий механізм складається з двох горизонтальних валів діаметром 600 мм (швидкість обертання 300 об/хв) та двох дисків діаметром 1100 мм (швидкість обертання 425 об/хв).

Завдяки своїй овальній формі та перекриттю, диски оптимально інтегровані у вузький кузов. Великий діаметр і синхронізація обертання з горизонтальними валами гарантують рівномірне розкидання по великій ширині.

Розподільні диски

Tарілковий механізм був розроблений, щоб подрібнювати і розкидати будь-який тип продукту: гній, компост, дефекат, вапно, послід. Горизонтальні розкидальні вали і диски гарантують рівномірний розподіл матеріалу навіть при невисокій дозі.

Розкидачі лінійки Tornado3 в стандартній комплектації обладнані герметичними дверима-гільйотиною, висота яких регулює подачу гною на розкидаючий механізм. Також вони оснащені компостною кришкою та коробкою управління Ferti-Control 4000. За допомогою коробки управління здійснюється повний контроль за машиною, а в опції вона може бути yкомплектована DPA (подача, пропорційна швидкості).

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що Joskin представив нову стрілу з точкою обертання.Радимо почитати