Новини

Українські фермери можуть залишились без якісної сільгосптехніки

6 Березня 2017 185

Поставки якісних сільгоспмашин і запчастин в Україну не налагоджені
Поставки якісних сільгоспмашин і запчастин в Україну не налагоджені
traktorist.ua

Поставки якісних сільгоспмашин і запчастин в Україну не налагоджені. Про це повідомляє ubr.ua

В Україні тільки третина сільськогосподарської техніки придатна для використання, а технопарк помітно відстає від європейських вимог, повідомив директор групи транспортних компаній PRIME Дмитро Льоушкін.

За словами Льоушкіна інспектори з праці почали масово шукати в українських офісах неоформлених працівників. В українських виробників поки немає гідних пропозицій. А європейська техніка надходить в нашу країну в невеликих кількостях, так як обмежений платоспроможний попит.

«Проблемою є також дефіцит запчастин. Він пояснює, що в Україні немає складів техніки і запчастин, тому доводиться чекати доставки з Польщі або Німеччини, а це 2-3 тижні, що може бути критично, якщо польові роботи в розпалі», додає Льоушкін.

При цьому Льоушкін підкреслив, що конкурентні переваги в Україні мають лише великі компанії, які безпосередньо виходять на європейський ринок, укладають договори. А для більшості українських фермерів цей ринок закритий, і вони змушені користуватися послугами великих підприємств за завищеними тарифами.Радимо почитати