Новини

Комбайн Claas Jaguar з технологією Shredlage став «Машиною року»

2 Березня 2017 113

Комбайн Claas Jaguar з технологією Shredlage
Комбайн Claas Jaguar з технологією Shredlage
Claas

На виставці SIMA 2017 компанія Claas отримала спеціальний приз журі конкурсу «Машина року» за силосозбиральний комбайн Jaguar з технологією Shredlage, повідомляє прес-служба компанії.

Технологія Shredlage є новаторським способом заготівлі кукурудзяного силосу, яку використовують виробники молока в регіонах, де не вистачає пасовищ.

Головним елементом всього процесу є те, що кукурудзяні стебла розщеплюються на більш довгі частини від 26 до 30 мм, а після цього піддаються додатковій глибокій обробці подрібнювачем Shredlage. В результаті, в декілька разів збільшується поверхнева площа живильної маси, що покращує бактеріальну ферментацію після силосування та в процесі перетравлення в рубці шлунка корови. Ця поліпшує структурні властивості кукурудзяного силосу відповідно до особливостей будови рубця шлунка корови. Одночасно з цим збільшується кількість крохмалю, наявного у всіх частинах рослин. Все це збільшує показники надою. Крім того, поліпшена структура силосу позитивно позначається і на стані здоров'я стада.

Нагорода «Машина року» на виставці SIMA присуджується вдруге. Урочисту церемонію організовує французький агрожурнал «Terra-Net» у співпраці з німецьким агропромисловим видавництвом DLV. Преміями відзначаються найкращі світові інновації в галузі технологій для сільського господарства. До складу журі входять журналісти з кількох європейських країн, які спеціалізуються на сільськогосподарському машинобудуванні. Саме вони відбирають переможців по 17 параметрам. У цьому році в журі на розгляд надійшло 70 конкурсних заявок.Радимо почитати